Walentykowa poduszka z naszywkami

Jak stworzyć miłosny klimat w Waszym domu? Jak w łatwy i szybki sposób wykreować walentynkowe aranżacje wnętrz? 

Dziś, tuż przed walentynkami, chcę się skupić na salonie w nastrojowym klimacie. Chyba w każdym domu znajdziemy małe poduszki “jaśki”, które w odpowiedniej poszewce, potrafią stworzyć miłe i przytulne miejsce. Jeśli natomiast do poszewki dodamy motyw walentynkowy w postaci naszywek, to w szybki i prosty sposób zmienimy nasze gładkie, proste poduszki w urocze dekoracje naszego domu.

Do dekoracji naszywkami najlepiej nadają się gładkie poszewki – ale jeśli akurat takich nie masz, to nie musisz ich kupować – wykorzystaj takie jakie masz. Pamiętaj zawsze, że naszywki możesz przyszyć a potem odpruć bez niszczenia poszewki. Dlatego jeśli zdecydujesz się na zmianę wystroju, to po prostu odpruj walentynkowe naszywki i przyszyj inne lub pozostaw poduszki bez naszywek – i ciesz się nowym wystrojem.

 

U siebie w domu znalazłam szarą poszewkę i na potrzeby wpisu od koleżanki pożyczyłam czarną – szary i czarny toraczej mało walentynkowe kolory. To święto kojarzy nam się głównie z kolorem czerwonym i różowym. Dlatego do ozdoby wybrałam naszywki właśnie w tych odcieniach: serca (czerwone, różowe i fioletowe), dymki z serduszkami, czerwony napis LOVE i napis XOXO.


Dekoracyjne naszywki znajdziesz w pasmanteriach online – tam jest zawsze największy wybór:

-na aukcjach allegro

-w sklepach internetowych np. tutaj lub tutaj oraz tutaj

Miłych walentynek spędzonych w nastrojowym klimacie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *