Naszywki dla Twojego psa i kota

Wpis ten kierują do wszystkich właścicieli i opiekunów psów oraz kotów, którzy mają mniejszego lub większego “bzika” na punkcie swoich pupili 🙂

Wszyscy wiemy, że producenci bucików, ubranek, legowisk, smyczy czy obroży prześcigają się w pomysłach jakie jeszcze produkty, w jakie wzory i kolory wypuścić na rynek, aby nas namówić na ich zakup.

A może zamiast kupować nowe gadżety, warto odnowić stare? I tak też postanowiłam zrobić.

Chustka na obroży, którą kupiłam na pamiątkę dla mojej małej Saby, już nieco się zniszczyła. A że w czerwieni jest jej bardzo dobrze, to zamiast wyrzucać obrożę do śmieci, zdecydowałam nadać jej nowy wygląd. Potrzebowałam do tego naszywki. Znalazłam naszywkę dedykowaną właśnie dla naszych pupili. Naszywka ma kształt łapy – a my możemy wybrać dowolną kolorystykę. Najlepsze jest jednak to, że możemy podać na niej własny tekst np: jak się wabi nasz piesek lub kotek. Taką naszywkę możesz kupić tutaj. Wzór można wyhaftować w dwóch wymiarach: ok 5 x 5 cm (taką naszywkę przymocowałam do chustki na obroży) i 8 x 8 cm (taki haft umieściłam na kojcu – przeczytaj w dalszej części wpisu).

Do tego na stronie sklepu znajdziesz też kilkanaście wzorów o tematyce ogólnie rzecz ujmując: zoologicznej.

A poniżej prezentuję obrożę z chustką i naszywką na modelce: piaskowy piesek SABA.

Przyszła kolej na miejsce do spania dla Saby. Legowisko ma już 7 lat (jak Saba) i gdzieniegdzie poprzecierało się. W zasadzie pomyślałam, że takie legowisko też mogę “podpisać” naszywką  łapką z imieniem SABA. Kolory naszywki dobrałam tak żeby pasowały do kolorów legowiska – beżowo/brązowe. Efekt możesz ocenić na zdjęciach poniżej. Wg. mnie taki komplet (naszywka + legowisko) bardzo dobrze wygląda, a zwykłe legowisko nie jest już tylko kojcem, ale miejscem SABY.

Życzę przyjemności podczas zdobienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *