Modne maseczki z naszywkami

W obecnej sytuacji epidemii COVID-19 wszyscy jesteśmy zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa. Część z nas korzysta z szalików czy kominów, jednak większość zaopatrzyła się w maski.

Białe, czarne, gładkie, w paski, w groszki, w kamuflażu, z gumkami, troczkami – każdy znajdzie wzór idealny dla siebie. Można wręcz mówić o modzie maseczkowej.

W dobie epidemii COVID-19 potrzebujemy odrobiny uśmiechu i pogody ducha, stąd pomysł na maseczki z naszywkami. Naszywki usta, usta wapmira czy wąsik to doskonały dodatek do Twojej maseczki. Gwarantuję że wywołasz uśmiech u każdego, kto na Ciebie spojrzy – choć niestety tego nie zobaczysz, bo będzie ukryty za maseczką.

Syn mój zaproponował jeszcze maseczkę w kamuflażu patriotyczną z flagą Polski. Ciekawy pomysł. A oto co wyszło z połączenia: maseczka + naszywka 🙂

Do stworzenia takiego kompletu potrzebujemy:

-maseczki ochronne bawełniane

-dowolne naszywki – ja dziś wybrałam:

coś dla kobiet: usta czerwone, usta różowe, usta wampira

coś dla dżentelmenów: wąsik

coś dla miłośników naszej flagi biało-czerwonej: mała flaga Polski

-igła i nitka (polecam zdecydowanie taką formę mocowania, ponieważ kleje mogą emitować zapach niekoniecznie wskazany w okolicach nosa i ust)

Inspiracji możecie szukać w internecie, dziś jest ich pełno:

Pamiętajcie, że jednak najważniejszą funkcją maseczki jest ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Koniecznie powinna być wykonana z wysokiej jakości bawełny, aby była bezpieczna dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *