Spraw sobie drobny prezent z okazji Dnia Kobiet

 

8 marca, Dzień Kobiet

Kwiaty, czekoladki czy kartki z życzeniami – w tym dniu każda z nas się ich spodziewa od męża, partnera, kolegi czy koleżanki. Ale zróbmy wyjątek i pomyślmy w tym dniu także o sobie.

Czy możliwy jest mały drobiazg, który przywróci dawną świetność Twojej torebce, nerce, torbie na zakupy czy starej wysłużonej kosmetyczce? Jasne i to może być właściwy moment, aby te rzeczy ponownie cieszyły nasze (i nie tylko nasze) oczy.

Kilka naszywek, igła, nitka albo klej (możesz też użyć maszyny do szycia albo jeśli robótki ręczne nie są Twoją mocną stroną, zawsze możesz skorzystać z pomocy 

krawcowej)  – to wszystko czego potrzebujesz do przemiany starej torby w trendy, wyjątkowy ale przede wszystkim niepowtarzalny dodatek Twojego stroju.

 

Zatem możesz kupić nową torebkę (a ich jak wiadomo nigdy za wiele) albo możesz dać swoim ulubionym torebkom nowe, drugie życie – obydwa rozwiązania są godne Twojej uwagi.

W poszukiwaniu inspiracji znalazłam kilka ciekawych miejsc, które i Wam polecam odwiedzić:

torba filcowa z naszywkami w klimacie kobiecym – dla mamy i córki

naszywki na plecak – w zależności od upodobań, zainteresowań czy gustów muzycznych

nerki z modnymi haftami

Mała podpowiedź czym przykleić naszywkę do torebki.

W internecie można nawet zakupić zestaw DIY – także jeśli jesteś szczęśliwym rodzicem młodej i zdolnej latorośli, polecam taki prezent dla niej na Dzień Kobiet.

A może jakiś mężczyzna odważy się przygotować taki prezent dla Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *