Śnieżycowy konkurs z naszywkami do wygrania

Niedawno znalazłam informację o konkursie na pracę plastyczną o tematyce Śnieżycowego Jaru. Jest to urocze miejsce, ale tylko wczesną wiosną, kiedy zakwitają śnieżyce, tworząc biały dywan ze swoich kwiatów.  Doskonałe na rodzinny, niedzielny spacer – ale uwaga tylko w wybrane weekendy miejsce to jest dostępne dla odwiedzających, ponieważ rezerwat ten mieści się na terenie wojskowego poligonu.

Ale do rzeczy. Konkurs zorganizowano kilka dni temu i trwa do 1 kwietnia, więc masz jeszcze czas na przygotowanie swojej pracy. Ja zachęciłam mojego syna do wzięcia udziału w konkursie. On uwielbia to miejsce oczywiście ze względu na kwiaty, ale też ze względu na błoto 🙂 Swoją pracę przygotował z ostatnio ukochanych koralików PYSSLA z Ikea (nota bene polecam je jako mama 4 latka – doskonale ćwiczą cierpliwość). Przesłałam zdjęcie pracy i po kilku dniach otrzymałam miłą niespodziankę – naszywki z logo Śnieżycowego Jaru – musieliśmy się zatem zmieścić w pierwszych 10 nadesłanych pracach. Konkurs trwa a szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Śnieżycowego Jaru oraz na ich Facebook. Dla autora zwycięskiej pracy przewidziana jest nagroda w postaci bonu o wartości 100 zł na zakup naszywek gotowych lub z własnym wzorem.

Co dalej z naszywkami? Jako, że to nagroda dla mojego syna, postanowił, że przymocujemy je do jego zestawu basenowego: szlafrok i ręcznik (w kolorze białym doskonale komponują się z otrzymanymi haftami i teraz stanowią uroczy komplet).

        

Zapraszam do udziału w konkursie, a przejezdnych i okolicznych mieszkańców do odwiedzin Śnieżycowego Jaru – Śnieżyca jeszcze kwitnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *