Podróże małe i duże

Kilka dni wróciłam z wakacji, znad naszego pięknego Bałtyku. Na plaży miałam przyjemność spotkać dziewczynę z różowym plecakiem całym obszytym naszywkami. Pech chciał, że zdjęcia nie mogłam zrobić, bo aparat w telefonie jest totalnie zarysowany przez moje ukochane dzieciaki 🙂

Po zamienieniu z nią kilku słów, dowiedziałam się, że wszystkie te naszywki łączą się z konkretną podróżą i wspomnieniem. Najbardziej spodobała mi się naszywka z Krety. Rozmowa natchnęła mnie do napisania kilku słów o tym jak możemy zatrzymać nasze niezapomniane wspomnienia dzięki naszywkom.

Paryż? Rzym? A może Hawaje i surfing? Czy wolisz piesze wędrówki na łonie natury? Czy jednak wyprawa motocyklowa w Alpy? Lub rowerowa po Norweskim wybrzeży?

Każde z tych miejsc zostanie na zawsze w Twojej pamięci i na zdjęciach. Dzięki naszywkom, zatrzymaj wspomnienia z podróży na swojej walizce, plecaku czy sakwie (rowerowej lub motocyklowej) lub każdym innym miejscu gdzie tylko można je przymocować.

Możesz zacząć od flag – takich naszywek jest mnóstwo do kupienia. Bardzo szeroką ofertę znajdziesz na aukcjach.

Naszywki możesz przykleić za pomocą taśmy klejącej do plastikowej walizki/sakwy – zupełnie jak to robisz z naklejką. Do materiałowych toreb/plecaków przyszyj naszywki igłą i nitką. W obydwu przypadkach możesz zawsze zastosować klej dedykowany naszywkom (Przygotowuję osobny wpis o sposobach mocowania naszywek – wkrótce się pojawi).

Obecnie na rynku, trendy walizki już można kupić z przymocowanymi naszywkami – pytanie czy nie warto takiej torby ozdobić samemu naszywkami, które będą przywoływać Twoje (nie cudze) wspomnienia z wojaży, które to Ty przeżyłeś! Napisz własną historię – jak tutaj. A przy tym wejdź w posiadanie jedynej, oryginalnej i niepowtarzalnej torby podróżnej. 

Bon Voyage! Szerokiej drogi!

Danusia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *